Новини кафедри

🔹 ПОРЯДОК проведення семестрового контролю в дистанційному режимі з використанням ІТ-технологій з ПРАКТИЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН (2021 р.)

🔹 ПОРЯДОК проведення семестрового контролю в дистанційному режимі з використанням ІТ-технологій з ТЕОРЕТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН (2021 р.)

🔹 Вимоги до кваліфікаційної роботі (2021 рік)

🔹  Рейтинг науково-педагогічних працівників кафедри російської мови і літератури Київського національного лінгвістичного університету у 2020 – 2021 навч. році

🔹  13 травня 2021 року, о 14.00 відповідно до програми Міжнародної науково-практичної конференції “Ad orbem per linguas. До світу через мови” викладачі кафедри та студенти факультету взяли участь в роботі секцій конференції. Це був дуже цікавий діалог вчених-філологів різних поколінь. Прочитати звіт!

Переможці олімпіади з російської мови

факультету словянської філології:

• 🔹Студенти III курсів (юніорська ліга):

🔸1 місце –  Йигит Ахмед Елдіван (1 курс), Сіньцзянь Го (2 курс), Мін Сон (2 курс)

🔸2 місце –  Ло Сюймін (1 курс), Мао Тао (1 курс), Цянь Фен’їн (1 курс)

🔸3 місце –  Сена Пештере (1 курс), Берат Ількер Озсюер (1 курс)

🔹Студенти IIIV курсів (вища ліга):

🔸1 місце – Джумагул Дурдибаєва (5 курс), Луіз Роз Анрі (5 курс)

🔸2 місце – Цзін Чжан (5 курс), Мюге Буджак (4 курс), Маріян Ібадуллаєва (3 курс)

🔸3 місце – Шабібі Дурдибаєва (3 курс)

Викладачі кафедри російської мови і літератури за результатами усіх заходів Тижня російської мови визначили переможців за курсами:

I курс:

1 місце –  Йигит Ахмед Елдіван

2 місце –  Ло Сюймін, Мао Тао, Цянь Фен’їн

3 місце –  Сена Пештере, Берат Ількер Озсюер

II курс:

1 місце –  Мін Сон Йонг, Муроджон Назаров

2 місце – Дар’я Ахмадова, Сіньцзянь Го

3 місце – Пенфей Вань, Цзесюань Лі

III курс:

1 місце –  Маріян Ібадуллаєва

2 місце –  Шабібі Дурдибаєва

3 місце – Еджегиз Какаджанова, Гулалек Сахетлієва

IV курс:

1 місце –  Мюге Буджак

2 місце – Бусе Ілгінер

3 місце – Роза Аллазова

V курс:

1 місце –  Луіз Роз Марі Анрі

2 місце –  Джумагул Дурдибаєва, Цзін Чжан

Усі переможці будуть нагороджені Почесними грамотами.

Вітаємо й бажаємо успіхів і подальших перемог у навчанні та житті!

images (1)

• Вітаємо учасників та переможців читань! ВИ НАЙКРАЩІ!
  • З 12 по 19 березня 2021 року на факультеті слов’янської філології відбувся Тиждень російської мови, який проводила кафедра російської мови і літератури. Участь у заходах, що проходили на корпоративній університетській платформі Microsoft Teams, взяли  іноземні студенти з усіх курсів бакалаврату і магістратури. До цього викладачі практичного курсу російської мови провели відбіркову частину змагання на 2 – 4 курсах бакалаврату: у Центрі слов’янських мов і літератур студенти писали творчі роботи (есе) на запропоновану тему. Учасники і переможці Тижня російської мови будуть нагороджені дипломами, грамотами, призами.

Програма заходів

Назва заходу

01.03. – 05.03.

Написання творчих робіт (есе) по курсах на факультеті.

12.03.

Узагальнене мовно-кваліфікаційне тестування з російської мови для студентів 2 – 4 курсів бакалаврату і 1 курсу магістратури (у режимі онлайн на платформі Teams).

17.03.

Бліц-турнір промов на актуальні теми суспільного життя і дискусія (у режимі онлайн на платформі Teams).

19.03.

Узагальнене тестування з російської мови для студентів 1 курсу бакалаврату (у режимі онлайн на платформі Teams).

19.03.

Поетичні читання «Улюблені вірші російських поетів» для студентів 1 – 4 курсів бакалаврату і 1 курсу магістратури (у режимі онлайн на платформі Teams).

Фоторепортаж!!

•  Наші вітання і подяка  всім учасникам крнференції!!                                                         Тут можна ознайомится з : 1. інформаціею про конференцію                                                                                               2. та подвитись цікаву презентацію.

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.